Dallime mes rishikimeve të "Donald Trump"

76 bytes added ,  3 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
vNo edit summary
Etiketa: përpunim burimi 2017
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
[[Skeda:Donald Trump Pentagon 2017.jpg|100 px|frameless|djathtas]]
{{Për përmirësim}}
'''Donald Trump''' është presidenti i 45-të i [[w:Shtetet e Bashkuara të Amerikës|Shteteve të Bashkuara të Amerikës]], biznesmen amerikan, manjat, multi-miliarder, investitor.
 
Donald Trump është një biznesmen amerikan, manjat, bilioner, investitor, autor, dhe kandidat për President të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.
 
== Citate ==
992

edits